
Авторський ніж на подарунок "Дама та Король" сталь N690 (KN239)
- В наявності
- Код: KN239
26 714 ₴
+380 (67) 725-30-88
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Не є холодною зброєю.
Переваги ножа
Клинок з преміальної австрійської сталі Böhler N690 з додаванням кобальту. Забезпечує виняткову зносостійкість, тривале утримання гостроти гоління і стійкість до корозії.

Авторська різьблена рукоять виготовлена з високоякісного матеріалу з найтоншим ручним різьбленням.

Ексклюзивні шкіряні піхви з тематичним дизайном – якісна чорна шкіра з глибоким тисненням.

Характеристики:
- Загальна довжина: 210 мм
- Довжина клинка: 110 мм
- Довжина рукояті: 100 мм
- Товщина леза: 3,5 мм
- Ширина леза: 31 мм
- Марка сталі: N690
- Твердість сталі: 61 HRC
- Піхви: шкіра
Лідери продажів ТОП 3
Також вас можуть зацікавити
Ножі з дамаської сталі ручної роботи
Комплектація
- Ніж - 1 шт
- Піхви - 1 шт
Наші переваги
- Власне виробництво.
- Свої фото та відео товарів.
- Смс інформування про ваше замовлення. Ви отримаєте SMS з ТТН вашого замовлення.
- Замовлення до 14:00 вирушають цього ж дня!
- Відправляємо післяплатою без передоплати.
- Повернення чи обмін
Як ми працюємо
- Приймаємо Ваше замовлення зручним для вас способом через сайт, дзвінок чи месенджер.
- Менеджер зв'язується з Вами для уточнення деталей.
- Відправляємо Вашу посилку Новою Поштою
- Отримуєте товар
Умови оплати
- Післяплати
- Безпечна угода ПромОплата
- Оплата на розрахунковий рахунок
- Розстрочка – від 3 місяців. Сервіс WayForPay
Умови доставки
- Нова пошта
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Полювання |
| Матеріал леза | N690 |
| Твердість ріжучого леза | 61 HRC |
| Довжина ножа | 210 мм |
| Колір | Білий |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал піхов | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Шкіра |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 110 мм |
| Ширина леза | 31 мм |
| Товщина леза | 3.5 мм |
- Ціна: 26 714 ₴


















