Продавець Интернет магазин "GORILLA'S MARKET" розвиває свій бізнес на Prom.ua 3 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
184 відгуків
ТОП лучших товаров Просмотреть

Про нас

 

Найсвіжіший кави і смачні снеки і морепродукти Ви можете знайти в нашому інтернет-магазині

 

Переглянути наш асортимент

Ми вважаємо головною запорукою розвитку будь-якої компанії безперервний розвиток, відстеження перспективних новинок в експонованих сегментах товарів, пошук і впровадження методик, які сприяють підвищенню сервісу. Гарне знайомство з сегментами, до яких віднесено представляються товари, дозволило нам вибрати найбільш якісні та перспективні товари та організувати ефективний контроль якості при роботі з нашими постачальниками. Тут наша позиція безкомпромісна – нашим покупцям ми представляємо тільки ті товари, які придбали б для себе і своїх близьких. Не відповідним цим критерієм товарів шлях в наш асортимент закритий.

Наша торгова компанія має:

Багатим практичним досвідом в організації швидкої і комфортної доставки товарів споживачам на всій території України

1
3

Чудово налагодженими бізнес-процесами, що забезпечують нашим клієнтам і покупцям сервіс найвищого рівня.

Тривалими стійкими зовнішньоекономічними зв'язками і зв'язками з українськими виробниками.

2
4

Більшу частину пропонованих товарів і послуг ми маємо можливість запропонувати за цінами нижче середніх по ринку без втрати якості.

Причини співпрацювати з нами:

Стати нашими покупцями і клієнтами можуть як роздрібні споживачі, так і комерційні організації. Оптовим клієнтам наша організація забезпечує гнучкий підхід при визначенні умов співробітництва, включаючи різні види знижок.

Роздрібним і оптовим покупцям ми на ексклюзивній основі пропонуємо свіжий GorillasCoffee. Цей сорт вирощують в Руанді, де кліматичні і природні умови сприяють виробництва кавових зерен найвищої якості. Виробником забезпечені сучасні способи обсмажування та пакування зерна.

Реалізований нашою компанією кави оперативно доставляється на територію України літаком не пізніше тижня після його виготовлення і розфасовки. Доставка та зберігання здійснюються в герметичній упаковці.

Ми пропонуємо також кавові аксесуари і респектабельну посуд для приготування і подавання кави, у тому числі виготовлені з використанням дорогоцінних металів. Під кавовими аксесуарами розуміються: турки; темпери, аксесуари для зберігання і подачі кави.

Також покупці можуть придбати у нас значний асортимент якісних продуктів, включаючи: в'ялену та копчену рибу, ікру, м'ясні закуски, снеки, морепродукти.

Перейти до вибору

Як зробити покупку

1
Замовлення робиться на сайті або в телефонному режимі.
4

Оплата замовлення зручним Вам способом.

2

Обробка заявок здійснюється нашими менеджерами в оперативному режимі

5

Доставка продукції в обумовлені терміни зручною для покупця транспортною компанією.

3

Узгодження всіх деталей замовлення в телефонному режимі, або по електронній пошті

6

Отримайте товар і залиште відгук про успішну операцію!

Якість продукції перш за все!

Наша організація забезпечує ідеальні умови перевезення і зберігання товарів, а також бездоганний контроль їх якості. Насамперед, цьому сприяють організація бізнес-процесів і напрацювання, що з'явилися завдяки тривалому і великому досвіду роботи в даній сфері. Наші товари проходять не тільки всі необхідні згідно законодавству України сертифікації, але і міжнародні (у країнах-виробниках), включаючи екологічну.