
Туристичний ніж похідний 2-418 сталь D2 (KN1204) чорний
- В наявності
- Код: KN1204
909 ₴
Не є холодною зброєю.
Переваги ножа
Повнорозмірний клинок із сталі D2 з точною обробкою та агресивним кутом заточування. Лезо має сучасний дизайн, відмінну ріжучу здатність та стійкість до зносу.

Текстурована рукоятка з глибокими насічками забезпечує впевнений хват навіть у мокрих або рукавичних руках. Продумана форма з виїмками під пальці та металевими кріпленнями робить ніж дуже комфортним при тривалій роботі.

Комплектується жорстким формованим пластиковим чохлом у колір рукояті з надійними гвинтовими кріпленнями. Чохол дозволяє зручно та безпечно носити ніж на поясі чи спорядженні, швидко витягувати та надійно фіксувати.

Характеристики:
- Загальна довжина: 280 мм
- Довжина клинка: 140 мм
- Довжина рукояті: 140 мм
- Товщина леза: 3 мм
- Ширина леза: 34 мм
- Марка сталі: D2
- Матеріал рукояті: гума
- Чохол у комплекті
Лідери продажів ТОП 3
Також вас можуть зацікавити
Комплектація
- Ніж - 1 шт
- Чохол - 1 шт.
Наші переваги
- Власне виробництво.
- Свої фото та відео товарів.
- Смс інформування про ваше замовлення.Ви отримаєте SMS з ТТН вашого замовлення.
- Замовлення до 14:00 вирушають цього ж дня!
- Відправляємо післяплатою без передоплати.
- Повернення чи обмін
Як ми працюємо
- Приймаємо Ваше замовлення зручним для вас способом через сайт, дзвінок чи месенджер.
- Менеджер зв'язується з Вами для уточнення деталей.
- Відправляємо Вашу посилку Новою Поштою
- Отримуєте товар
Умови оплати
- Післяплати
- Безпечна угода ПромОплата
- Оплата на розрахунковий рахунок
- Розстрочка – від 3 місяців. Сервіс WayForPay
Умови доставки
- Нова пошта
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Туризм |
| Матеріал леза | D2 |
| Матеріал рукоятки | Гума |
| Довжина рукоятки | 140 мм |
| Довжина ножа | 280 мм |
| Колір | Зелений |
| Заточка леза | Двостороння |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Пластик |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 140 мм |
| Ширина леза | 34 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
- Ціна: 909 ₴


















