
Ніж туристичний універсальний 2-2159А сталь D2 (KN1206) чорний
- В наявності
- Код: KN1206
1 520 ₴
+380 (67) 725-30-88
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Не є холодною зброєю.
Переваги ножа
Нержавіюча сталь D2 з міцним титановим покриттям (titanium coated). Забезпечує відмінну корозійну стійкість, підвищену твердість та сучасний матовий вигляд. Клинок оснащений частково зазубреною заточкою (серрейтор) для ефективного різання мотузок та канатів.

Зручна текстурована рукоятка з надійною фіксацією робить ніж зручним у руці та універсальним для різних завдань – від точного різання до важкої роботи.

Міцний чохол з нелону та пластику з MOLLE-сумісним кріпленням та вбудованим точильним каменем.

Характеристики:
- Загальна довжина: 300 мм
- Довжина клинка: 170 мм
- Довжина рукояті: 130 мм
- Товщина леза: 4,5 мм
- Ширина леза: 35 мм
- Марка сталі: D2
- Твердість сталі: 57-58 HRC
- Матеріал рукояті: полімер
Лідери продажів ТОП 3
Також вас можуть зацікавити
Комплектація
- Ніж - 1 шт.
- Чохол - 1 шт.
Наші переваги
- Власне виробництво.
- Свої фото та відео товарів.
- Смс інформування про ваше замовлення.Ви отримаєте SMS з ТТН вашого замовлення.
- Замовлення до 14:00 вирушають цього ж дня!
- Відправляємо післяплатою без передоплати.
- Повернення чи обмін
Як ми працюємо
- Приймаємо Ваше замовлення зручним для вас способом через сайт, дзвінок чи месенджер.
- Менеджер зв'язується з Вами для уточнення деталей.
- Відправляємо Вашу посилку Новою Поштою
- Отримуєте товар
Умови оплати
- Післяплати
- Безпечна угода ПромОплата
- Оплата на розрахунковий рахунок
- Розстрочка – від 3 місяців. Сервіс WayForPay
Умови доставки
- Нова пошта
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Туризм |
| Матеріал леза | D2 |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Довжина рукоятки | 130 мм |
| Довжина ножа | 300 мм |
| Колір | Чорний |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал піхов | Пластик |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Пластик |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 170 мм |
| Ширина леза | 35 мм |
| Товщина леза | 4.5 мм |
- Ціна: 1 520 ₴


















