
Ніж ручної роботи на подарунок "Щука" сталь N690 (KN244)
- В наявності
- Код: KN244
7 344 ₴
+380 (67) 725-30-88
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Не є холодною зброєю.
Переваги ножа
Міцний та гострий клинок - кована сталь N690 (твердість 60 HRC), прямі спуски зведені до 0,2 мм, відмінна ріжуча здатність та довговічність.

Унікальна рукоятка - натуральний бурштин у полімері з художнім литтям з нейзильбергу. Красива, тепла і дуже приємна на дотик.

Якісний чохол – натуральна шкіра з ручним тисненням, ідеально повторює форму ножа та надійно захищає клинок.

Характеристики:
- Загальна довжина: 240 мм
- Довжина клинка: 125 мм
- Довжина рукряті: 115 мм
- Товщина леза: 4,2 мм
- Ширина леза: 23 мм
- Марка сталі: N690
- Твердість сталі: 60 HRC
- Матеріал рукояті: полімер та бурштин
- Піхви: шкіра рослинного дублення
Лідери продажів ТОП 3
Також вас можуть зацікавити
Ножі з дамаської сталі ручної роботи
Комплектація
- Ніж - 1 шт.
- Піхви - 1 шт.
Наші переваги
- Власне виробництво.
- Свої фото та відео товарів.
- Смс інформування про ваше замовлення. Ви отримаєте SMS з ТТН вашого замовлення.
- Замовлення до 14:00 вирушають цього ж дня!
- Відправляємо післяплатою без передоплати.
- Повернення чи обмін
Як ми працюємо
- Приймаємо Ваше замовлення зручним для вас способом через сайт, дзвінок чи месенджер.
- Менеджер зв'язується з Вами для уточнення деталей.
- Відправляємо Вашу посилку Новою Поштою
- Отримуєте товар
Умови оплати
- Післяплати
- Безпечна угода ПромОплата
- Оплата на розрахунковий рахунок
- Розстрочка – від 3 місяців. Сервіс WayForPay
Умови доставки
- Нова пошта
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Полювання |
| Матеріал леза | Сталь |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Довжина ножа | 240 мм |
| Колір | Коричневий |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал піхов | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Шкіра |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 125 мм |
| Ширина леза | 23 мм |
| Товщина леза | 4.2 мм |
- Ціна: 7 344 ₴


















