
Мисливський ніж сталь 50х14мф Gorillas BBQ (KN135)
- В наявності
- Код: KN135
1 655 ₴
+380 (67) 725-30-88
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Не є холодною зброєю.
Переваги ножа
Рукоятка з натурального дерева зручно лежить у руці, не ковзає і добре збалансована.

Клинок зі сталі 50х14мф, геометрія клинка забезпечує впевнений різ та універсальність у польових задачах

Підходить для полювання, туризму, бушкрафту та колекції. Практичний інструмент з виразною естетикою та суворим характером.

Характеристики:
- Загальна довжина ножа – 300 мм
- Матеріал клинка - сталь 50Х14МФ
- Довжина клинка – 180 мм
- Ширина клинка – 35 мм
- Товщина клинка – 3.5 мм
- Матеріал рукояті - дерево горіх
- Больстер: латунь
*Чохол не входить до комплекту, але його можна вибрати окремо
Лідери продажів ТОП 3
Також вас можуть зацікавити
Комплектація
- Ніж - 1 шт
Наші переваги
- Власне виробництво.
- Свої фото та відео товарів.
- Смс інформування про ваше замовлення.Ви отримаєте SMS з ТТН вашого замовлення.
- Замовлення до 14:00 вирушають цього ж дня!
- Відправляємо післяплатою без передоплати.
- Повернення чи обмін
Як ми працюємо
- Приймаємо Ваше замовлення зручним для вас способом через сайт, дзвінок чи месенджер.
- Менеджер зв'язується з Вами для уточнення деталей.
- Відправляємо Вашу посилку Новою Поштою
- Отримуєте товар
Умови оплати
- Післяплати
- Безпечна угода ПромОплата
- Оплата на розрахунковий рахунок
- Розстрочка – від 3 місяців. Сервіс WayForPay
Умови доставки
- Нова пошта
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Полювання |
| Матеріал леза | 50Х14МФ |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Колір | Чорний |
| Заточка леза | Двостороння |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 180 мм |
| Ширина леза | 35 мм |
| Товщина леза | 3.5 мм |
- Ціна: 1 655 ₴













