
Ніж outdoor 5166 з піхвами сталь 65х13 KN1170
- В наявності
- Код: KN1170
1 343 ₴
+380 (67) 725-30-88
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги ножа
Рукоятка з кастетною формою та рельєфними накладками забезпечує впевнений хват і хороший контроль при використанні. Ніж зручно лежить у руці і не ковзає.

Вузький клинок із симетричною геометрією розрахований на точні дії. Така форма підкреслює функціональність та outdoor стиль моделі.

Монолітне виконання підвищує загальну жорсткість та зносостійкість ножа. Компактні розміри роблять його зручним для носіння та зберігання.

Характеристики:
- Загальна довжина: 350 мм
- Довжина клинка: 200 мм
- Довжина рукояті: 150 мм
- Товщина леза: 5 мм
- Ширина леза: 32 мм
- Спуски клинка: прямі, симетричні
- Зведення ножа: 1 мм
- Кут заточування: 25-35 °
- Сталь 65х13
- Твердість сталі: 59 HRC
- Товщина рукояті: 21 мм
- Матеріал рукояті: полімер
- Вага: 415 г
Лідери продажів ТОП 3
Каталог похідних ножів (Outdoor)
Також вас можуть зацікавити
Ножі з фіксованим лезом для туризму
Комплектація
- Ніж - 1 шт
- Чохол - 1 шт
Наші переваги
- Власне виробництво.
- Свої фото та відео товарів.
- Смс інформування про ваше замовлення.Ви отримаєте SMS з ТТН вашого замовлення.
- Замовлення до 14:00 вирушають цього ж дня!
- Відправляємо післяплатою без передоплати.
- Повернення чи обмін
Як ми працюємо
- Приймаємо Ваше замовлення зручним для вас способом через сайт, дзвінок чи месенджер.
- Менеджер зв'язується з Вами для уточнення деталей.
- Відправляємо Вашу посилку Новою Поштою
- Отримуєте товар
Умови оплати
- Післяплати
- Безпечна угода ПромОплата
- Оплата на розрахунковий рахунок
- Розстрочка – від 3 місяців. Сервіс WayForPay
Умови доставки
- Нова пошта
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Китай |
| Вага ножа | 415 г |
| Довжина ножа | 350 мм |
| Довжина рукоятки | 150 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Колір | Сірий |
| Матеріал леза | 65X13 |
| Матеріал піхов | Пластик |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Матеріал чохла | Пластик |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 59 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 200 мм |
| Товщина леза | 5 мм |
| Ширина леза | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | outdoor |
- Ціна: 1 343 ₴



















