
Ніж outdoor танто 2526 з піхвами сталь 65х13 KN1168
- В наявності
- Код: KN1168
711 ₴
+380 (67) 725-30-88
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги ножа
Клинок виконаний зі зносостійкої сталі із чорним захисним покриттям, яке знижує відблиски, підвищує корозійну стійкість і надає ножу брутальний outdoor вигляд.

Рукоятка з вираженою текстурою забезпечує впевнений хват навіть у вологих умовах або рукавичках. Ніж комфортно лежить у руці і дозволяє точно контролювати рухи під час роботи.

Геометрія клинка підходить для широкого спектру завдань &ndash. кінчик і пряма ріжуча кромка роблять ніж ефективним та практичним у повсякденному використанні.

Характеристики:
- Загальна довжина: 250 мм
- Довжина клинка: 130 мм
- Довжина рукояті: 120 мм
- Товщина леза: 4 мм
- Ширина леза: 29 мм
- Спуски клинка: прямі, симетричні
- Зведення ножа: 0,5 мм
- Кут заточування: 25-35 °
- Сталь 65х13
- Твердість сталі: 59 HRC
- Матеріал рукояті: полімер
- Товщина рукояті: 17 мм
- Вага: 192 г
Лідери продажів ТОП 3
Каталог похідних ножів (Outdoor)
Також вас можуть зацікавити
Ножі з фіксованим лезом для туризму
Комплектація
- Ніж - 1 шт
- Чохол - 1 шт
Наші переваги
- Власне виробництво.
- Свої фото та відео товарів.
- Смс інформування про ваше замовлення.Ви отримаєте SMS з ТТН вашого замовлення.
- Замовлення до 14:00 вирушають цього ж дня!
- Відправляємо післяплатою без передоплати.
- Повернення чи обмін
Як ми працюємо
- Приймаємо Ваше замовлення зручним для вас способом через сайт, дзвінок чи месенджер.
- Менеджер зв'язується з Вами для уточнення деталей.
- Відправляємо Вашу посилку Новою Поштою
- Отримуєте товар
Умови оплати
- Післяплати
- Безпечна угода ПромОплата
- Оплата на розрахунковий рахунок
- Розстрочка – від 3 місяців. Сервіс WayForPay
Умови доставки
- Нова пошта
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Китай |
| Вага ножа | 192 г |
| Довжина ножа | 250 мм |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Колір | Чорний |
| Матеріал леза | 65X13 |
| Матеріал піхов | Kydex |
| Матеріал рукоятки | Прогумований пластик |
| Матеріал чохла | Пластик |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 59 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 130 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Ширина леза | 29 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | outdoor |
- Ціна: 711 ₴



















