Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж «Шкурник» #1 - це ніж для знімання шкури (скіннер).
Не є холодною зброєю.
Переваги ножа
Зручне руків'я, надійно лежить у руці

Міцна сталь добре тримає заточку

Чохол у комплекті

Характеристики:
- Типи монтажу рукояті - накладний монтаж (Full Tang)
- Матеріал рукояті - склотекстоліт G10
- Довжина клинка - 11 см
- Загальна довжина - 24 см
- Ширина клинка - 4 см
- Товщина клинка - 4 мм
- Сталь клинка - 50х14мф
- Твердість клинка - 55-57 HRC
- Спуск клинка - високий з мікропідводом
- Чохол - кайдекс
Лідери продажів ТОП 3
Також вас можуть зацікавити
Комплектація
- Ніж - 1 шт
- Піхви - 1 шт
Наші переваги
- Власне виробництво.
- Свої фото та відео товарів.
- Смс інформування про ваше замовлення. Ви отримаєте SMS з ТТН вашого замовлення.
- Замовлення до 14:00 вирушають цього ж дня!
- Відправляємо післяплатою без передоплати.
- Повернення чи обмін
Як ми працюємо
- Приймаємо Ваше замовлення зручним для вас способом через сайт, дзвінок чи месенджер.
- Менеджер зв'язується з Вами для уточнення деталей.
- Відправляємо Вашу посилку Новою Поштою
- Отримуєте товар
Умови оплати
- Післяплати
- Безпечна угода ПромОплата
- Оплата на розрахунковий рахунок
- Розстрочка – від 3 місяців. Сервіс WayForPay
Умови доставки
- Нова пошта
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Полювання |
| Матеріал леза | 50Х14МФ |
| Твердість ріжучого леза | 57 HRC |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Довжина рукоятки | 130 мм |
| Довжина ножа | 110 мм |
| Вага ножа | 190 г |
| Колір | Чорний |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал піхов | Kydex |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 110 мм |
| Ширина леза | 40 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
- Ціна: 2 939 ₴















