
Ніж outdoor Gorillas BBQ ручна робота сталь х12МФ KN46
- Під замовлення
- Код: KN46
Відправка з 05 червня 20265 865 ₴
+380 (67) 725-30-88
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель клинка розроблена спеціально для антитерористичних підрозділів "". Потужний товстий клинок із сталі Х12мф. Наскрізне кріплення клинка дає додаткову жорсткість конструкції, це дозволяє ножу витримувати бічні навантаження. Клинок витравлений у хлорному залізі - це дає додатковий антикорозійний захист. Заточка під гоління, кут 35 градусів, дає рівний м'який різ і при цьому довго тримає заточку.
Переваги ножа
Рукоятка - наскрізний монтаж

Зручно лежить у руці

Чохол в комплекті

Характеристики:
- Загальна довжина ножа – 280 мм
- Довжина клинка – 155 мм
- Ширина клинка – 35 мм
- Товщина обуха – 4 мм
- Марка сталі - сталь Х12мф
- Загартування - 60-61 HRC
- Заточення для гоління 25-35 градусів
- Клинок витруєний у хлорному залозі
- Матеріал ручки полімер G10
- Больстер та гарда нейзильбер
- outdoor чохол з кайдекса
Лідери продажів ТОП 3
Каталог похідних ножів (Outdoor)
Також вас можуть зацікавити
Ножі з фіксованим лезом для туризму
Комплектація
- Ніж - 1 шт
- Піхви - 1 шт
Наші переваги
- Власне виробництво.
- Свої фото та відео товарів.
- Смс інформування про ваше замовлення.Ви отримаєте SMS з ТТН вашого замовлення.
- Замовлення до 14:00 вирушають цього ж дня!
- Відправляємо післяплатою без передоплати.
- Повернення чи обмін
Як ми працюємо
- Приймаємо Ваше замовлення зручним для вас способом через сайт, дзвінок чи месенджер.
- Менеджер зв'язується з Вами для уточнення деталей.
- Відправляємо Вашу посилку Новою Поштою
- Отримуєте товар
Умови оплати
- Післяплати
- Безпечна угода ПромОплата
- Оплата на розрахунковий рахунок
- Розстрочка – від 3 місяців. Сервіс WayForPay
Умови доставки
- Нова пошта
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorillas BBQ |
| Країна виробник | Україна |
| Вага ножа | 290 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Довжина ножа | 280 мм |
| Довжина рукоятки | 125 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Колір | Чорний |
| Матеріал піхов | Kydex |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Матеріал чохла | Пластик |
| Поверхня | Антивідблискова |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 61 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 155 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Ширина леза | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | outdoor |
- Ціна: 5 865 ₴













