
Пічка на дровах буржуйка No3 4-5мм
- Під замовлення
- Код: Бурж-4/5
Відправка з 15 квітня 20268 580 ₴
+380 (67) 725-30-88
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пічка на дровах для обігріву приміщень, підігрівання та приготування їжі.
Буржуйка має чудову тепловидатність і споживає невелику кількість дров щодо інших печей або камінів. Має конфорку для приготування їжі. Правильна конструкція дає гарну тягу, тому піч не дає диму або запаху в приміщення. Також є "шибер" — регулятор тяги, за допомогою якого ви можете регулювати швидкість згоряння дров. Пічка покрита 2 шарами вогнестійкої фарби на 800 градусів. Пічку дуже легко обслуговувати й чистити завдяки знімним щаблям і висувного поличника.
Характеристики:
- Висота 500 мм (з ніжками)
- Глибина 450 мм
- Ширина 250 мм
- Димохід 102 мм (під трубу 105 мм)
- Товщина металу корпусу 4 мм
- Товщина металу варильної поверхні 5 мм
- Вага 44кг
*перед використанням рекомендується протопити пічку на вулиці 40-60 хв.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 44 кг |
| Виробник | Gorillas BBQ |
| Країна виробник | Україна |
| Вид пального | Тверде |
| Матеріал топки | Чорна сталь |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Призначення печі | Опалювально-варильна |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Тип печі | Каркасна |
| Теплоємність печі | З великою теплоємністю |
| Оздоблення печі | Облицювання металом |
| Товщина матеріалу топки | 4 мм |
| Парогенератор | Ні |
| Стан | Новий |
| Виносна топка | Ні |
| Наявність вбудованого теплообмінника | Ні |
| Наявність скла в дверцятах | Ні |
| Тип кам'янки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Діаметр димоходу | 105 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Тріска, Тирса, Пелети, Брикети, Кора, Кам'яне вугілля |
- Ціна: 8 580 ₴







