Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Добре збалансований Outdoor ніж для виживання. Виготовлений з нержавіючої сталі та має цілісну рукоятку (full-tang). Лезо надзвичайно міцне і його можна використовувати для будь-якої діяльності: точити ціпки, рубати невеликі гілки, готувати їжу тощо.
outdoor чохол із сучасного матеріалу Kydex. Чохол має фіксатор для вертикального носіння на поясі чи ремінці. Має дренажний отвір.
Великий міцний
Ніж не є холодною зброєю.
Переваги ножа
Рукоятка Full Tang - накладний монтаж

Візерунок на лезі

Чохол з кайдекса в комплекті

Характеристики:
- Загальна довжина ножа - 250 мм
- Довжина клинка - 120 мм
- Довжина рукояті - 130 мм
- Товщина обуха - 3 мм
- Марка сталі - сталь 50Х14мф
- Твердість сталі - 55-57 HRC
- Накладки на ручку - полімер
- Вага - 155 грам
- outdoor чохол із кайдекса
Лідери продажів ТОП 3
Каталог похідних ножів (Outdoor)
Також вас можуть зацікавити
Ножі з фіксованим лезом для туризму
Комплектація
- Ніж - 1 шт
- Піхви - 1 шт
Наші переваги
- Власне виробництво.
- Свої фото та відео товарів.
- Смс інформування про ваше замовлення.Ви отримаєте SMS з ТТН вашого замовлення.
- Замовлення до 14:00 вирушають цього ж дня!
- Відправляємо післяплатою без передоплати.
- Повернення чи обмін
Як ми працюємо
- Приймаємо Ваше замовлення зручним для вас способом через сайт, дзвінок чи месенджер.
- Менеджер зв'язується з Вами для уточнення деталей.
- Відправляємо Вашу посилку Новою Поштою
- Отримуєте товар
Умови оплати
- Післяплати
- Безпечна угода ПромОплата
- Оплата на розрахунковий рахунок
- Розстрочка – від 3 місяців. Сервіс WayForPay
Умови доставки
- Нова пошта
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorillas BBQ |
| Країна виробник | Україна |
| Вага ножа | 155 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Довжина ножа | 250 мм |
| Довжина рукоятки | 130 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Колір | Чорний |
| Матеріал леза | 50Х14МФ |
| Матеріал піхов | Kydex |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Матеріал чохла | Пластик |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 57 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 210 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 120 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Ширина леза | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | outdoor |
- Ціна: 2 365 ₴















