
Решітка для гриля (чугун)
- Під замовлення
- Код: РЧ-1
Відправка з 19 квітня 20261 500 ₴
+380 (67) 725-30-88
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги решітки
Решітка чавунна, як додатковий аксесуар на жаровню мангала

Підходить як для стаціонарних так і для розбірних переносних мангалів

Має оптимальну товщину, щоб продукти не підгорали

Характеристики
- Робоча довжина 340 мм
- Робоча ширина 320 мм
- Загальна довжина 400 мм
- Товщина металу 11 мм
Вас також можуть зацікавити
Комплектація
- Решітка - 1 шт
Наші переваги
- Власне виробництво.
- Свої фото та відео товарів.
- Смс інформування про ваше замовлення.Ви отримаєте SMS з ТТН вашого замовлення.
- Замовлення до 14:00 вирушають цього ж дня!
- Відправляємо післяплатою без передоплати.
- Повернення чи обмін
Як ми працюємо
- Приймаємо Ваше замовлення зручним для вас способом через сайт, дзвінок чи месенджер.
- Менеджер зв'язується з Вами для уточнення деталей.
- Відправляємо Вашу посилку Новою Поштою
- Отримуєте товар
Умови оплати
- Післяплата
- Безпечна угода ПромОплата
- Оплата на розрахунковий рахунок
- Розстрочка – від 3 місяців. Сервіс WayForPay
Умови доставки
- Нова пошта
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorillas BBQ |
| Країна виробник | Україна |
| Антипригарне покриття | Так |
| Вага | 5 г |
| Довжина робочої поверхні | 340 мм |
| Довжина ручки | 30 мм |
| Матеріал | Чавун |
| Призначення решітки | Універсальна |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина робочої поверхні | 320 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал ручки | нержавіюча сталь |
- Ціна: 1 500 ₴









