
Решітка для барбекю XL (плоска) Gorillas BBQ RGB2
- Готово до відправки
- Код: RGB2
996 ₴
+380 (67) 725-30-88
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Решітка для гриля та барбекю виготовлена в Україні. З довгою дерев'яною ручкою, щоб не обпекти руку. Виготовлена з високоякісної хромованої сталі і покрита антикорозійним покриттям. Це дасть змогу цій решітці прослужити вам не один рік! Набагато якісніше і довговічніше ніж китайські аналоги.
Переваги решітки
Виготовлена в Україні

Використано високоякісну хромовану сталь і покриту антикорозійним покриттям

Характеристики
- Робоча довжина 37 см
- Робоча ширина 30 см
- Ручка дерево
Вас також можуть зацікавити
Комплектація
- Решітка - 1 шт
Наші переваги
- Власне виробництво.
- Свої фото та відео товарів.
- Смс інформування про ваше замовлення.Ви отримаєте SMS з ТТН вашого замовлення.
- Замовлення до 14:00 вирушають цього ж дня!
- Відправляємо післяплатою без передоплати.
- Повернення чи обмін
Як ми працюємо
- Приймаємо Ваше замовлення зручним для вас способом через сайт, дзвінок чи месенджер.
- Менеджер зв'язується з Вами для уточнення деталей.
- Відправляємо Вашу посилку Новою Поштою
- Отримуєте товар
Умови оплати
- Післяплата
- Безпечна угода ПромОплата
- Оплата на розрахунковий рахунок
- Розстрочка – від 3 місяців. Сервіс WayForPay
Умови доставки
- Нова пошта
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorillas BBQ |
| Країна виробник | Україна |
| Антипригарне покриття | Немає |
| Вага | 1000 г |
| Довжина робочої поверхні | 400 мм |
| Довжина ручки | 250 мм |
| Матеріал | Хромована сталь |
| Матеріал ручки | дерево |
| Призначення решітки | Універсальна |
| Стан | Новий |
| Форма | Квадратна |
| Ширина робочої поверхні | 300 мм |
- Ціна: 996 ₴











