
Ніж Танто тактичний #2823 сталь 440С KN1098
- В наявності
- Код: KN1098
1 200 ₴
+380 (67) 725-30-88
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж для тактичних завдань. Великий клинок дозволяє витримувати бічні навантаження. Прогумована ручка дуже комфортно лежить у руці, не вислизне навіть із мокрої руки. Чохол з еко-шкіри має можливість кріплення на пояс або систему моллі.
Не є холодною зброєю.
Переваги ножа
Рукоять - наскрізний монтаж

Комфортно лежить у руці

Чохол у комплекті

Характеристики
- Довжина ножа - 360 мм
- Довжина ножа - 220 мм
- Ширина леза - 30 мм
- Товщина кромки - 5 мм
- Клинок - сталь 440C
- Загартування - 56 HRC
Лідери продажів ТОП 3
Також вас можуть зацікавити
Комплектація
- Ніж - 1 шт
- Чохол 1 шт
Наші переваги
- Власне виробництво.
- Свої фото та відео товарів.
- Смс інформування про ваше замовлення. Ви отримаєте SMS з ТТН вашого замовлення.
- Замовлення до 14:00 вирушають цього ж дня!
- Відправляємо післяплатою без передоплати.
- Повернення чи обмін
Як ми працюємо
- Приймаємо Ваше замовлення зручним для вас способом через сайт, дзвінок чи месенджер.
- Менеджер зв'язується з Вами для уточнення деталей.
- Відправляємо Вашу посилку Новою Поштою
- Отримуєте товар
Умови оплати
- Післяплати
- Безпечна угода ПромОплата
- Оплата на розрахунковий рахунок
- Розстрочка – від 3 місяців. Сервіс WayForPay
Умови доставки
- Нова пошта
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Тактичний |
| Матеріал леза | 440C |
| Твердість ріжучого леза | 56 HRC |
| Матеріал рукоятки | Гума |
| Поверхня | Антивідблискова |
| Колір | Чорний |
| Матеріал піхов | Штучна шкіра |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Пластик |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 220 мм |
| Ширина леза | 30 мм |
| Товщина леза | 5 мм |
- Ціна: 1 200 ₴












