Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мангал-барбекю з дровницею на 15 шампурів
Жаровня мангала-барбекю товщиною 4 мм захищена від впливу високих температур до 800°C завдяки фарбуванню чорною термостійкою емаллю.
Застосування зварних підсилень уздовж периметра, що базуються на трубах розміром 15х15 мм, дає змогу отримати не тільки естетично привабливе рішення, а й значне підвищення жорсткості та стійкості до температурних деформацій під час нагрівання.
Завдяки нашій барбекю-системі управління теплом, ви зможете домогтися ідеального приготування кожного шматочка м'яса або овочів.
Комплект поставки: жаровня, дровниця, бічна полиця - 1 шт., сталева решітка гриль - 1 шт., перегородка для жаровні - 1 шт.
Габарити: 151,5х39,5х106,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Форма | Прямокутна |
| Місткість шампурів | 11-15 (шт) |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Товщина корпусу | 4 мм |
| Комплектація кришкою | Є |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина робочої поверхні | 1000 мм |
| Ширина робочої поверхні | 350 мм |
| Висота робочої поверхні | 160 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1515 мм |
| Ширина | 395 мм |
| Висота | 1065 мм |
| Вага | 49 кг |
- Ціна: 10 340 ₴










