
Пічка на дровах буржуйка No1 3 мм
- Під замовлення
- Код: Бурж-3
Відправка з 15 квітня 20266 500 ₴
+380 (67) 725-30-88
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пічка на дровах для обігріву приміщень, підігрівання та приготування їжі.
Буржуйка має чудову тепловидатність і споживає невелику кількість дров щодо інших печей або камінів. Має конфорку для приготування їжі. Правильна конструкція дає гарну тягу, тому піч не дає диму або запаху в приміщення. Також є "шибер" — регулятор тяги, за допомогою якого ви можете регулювати швидкість згоряння дров. Пічка покрита 2 шарами вогнестійкої фарби на 800 градусів. Пічку дуже легко обслуговувати й чистити завдяки знімним щаблям і висувного поличника.
Характеристики:
- Висота 500 мм (з ніжками)
- Глибина 450 мм
- Ширина 250 мм
- Димохід 102 мм (під трубу 105 мм)
- Товщина металу 3 мм (всьої конструкції)
- Вага 31
*перед використанням рекомендується протопити пічку на вулиці 40-60 хв.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 31 кг |
| Виробник | Gorillas BBQ |
| Країна виробник | Україна |
| Вид пального | Тверде |
| Матеріал топки | Чорна сталь |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Призначення печі | Опалювально-варильна |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Тип печі | Каркасна |
| Теплоємність печі | З великою теплоємністю |
| Оздоблення печі | Облицювання металом |
| Стан | Новий |
| Виносна топка | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Тріска, Тирса, Пелети, Брикети, Кора |
- Ціна: 6 500 ₴







